Teknoloji2020-03-29T12:51:13+00:00

Hem-AI Ne Yapar?

HEM-AI PBS100BA’nın ana işlevlerini dört ana başlıkta toplamak mümkün:

i) Kan örneğini elektro-mekanik motorla yayma

ii) Örnekleri otomatik olarak boyama ve yıkama

iii) Yüksek çözünürlüklü dijital görüntü kaydı alma

iv) Yapay zeka ile hücreleri sınıflandırma ve inceleme

HEM-AI PBS100BA’nın en önemli  özelliği periferik yayma testini, yapay zeka ve kompleks görüntü tanıma algoritmaları kullanarak yapması ve çok yüksek doğruluk oranlarıyla sonuç vermesidir.  HEM-AI PBS100BA, akıllı odaklanma algoritması sayesinde istenen her alanın en net görüntüsünü sunar. Bu görüntüleri işleyen yapay zeka, hücre tiplerini sınıflandırır ve morfolojik bozuklukları olan hücreleri tespit eder.

Diğer bir deyişle, HEM-AI PBS100BA hücre görüntülerini analiz edip, periferik yayma testi sonucunu bir rapor halinde oluşturmakta ve bunları uzman doktorun nihai değerlendirmesine sunmaktadır. Dijital hücre görüntüleri ve test sonuçları hastane bilgi işlem sistemine entegre olacağından, uzman hekim her ihtiyaç duyduğunda hücre görüntülerine ve test sonuç raporlarına ulaşabilmektedir.

HEM-AI PBS100BA’nın sunduğu hızı ayarlanabilir elektromekanik yayma ve otomatik boyama özellikleri sayesinde, tüm periferik yayma testlerinde bir standart yakalanmakta, insan kaynaklı hataların önüne geçilmektedir.

Katalog için tıklayınız

Hematoloji Labratuvarınız için yapay zeka çözümleri

Labratuvarınızı daha verimli yapmak için çalışan bir teknoloji şirketiyiz

Bize ulaşın