Hakkımızda2020-03-29T12:53:46+00:00

Biz kimiz?

Elegan Teknoloji olarak hematoloji ve dijital hücre morfolojisi alanlarında yapay zekayı kullanarak yenilikçi çözümler üretiyoruz. En güncel yapay zeka teknolojisi ve elektromekanik sistemleri kullanan HEM-AI PBS100BA ile periferik yayma testini otomatize etmeyi başardık. Karmaşık derin öğrenme tekniklerinin kullanıldığı, ileri mühendislik ürünü olan HEM-AI PBS100BA, kan hastalıklarının tespitinde büyük bir dönüşüm hedefliyor. 2020 yılında dahil olduğumuz Tübitak 1511 programı kapsamında çalışmalara devam ediyoruz.

Ne yapıyoruz?

Elegan Teknoloji bünyesinde yetenekli mühendis ve sağlık uzmanlarından oluşan genç ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Periferik yayma testinin otomasyonu konusunda kazandığımız bilgi birikimi ve teknoloji alt yapısını kan harici vücut sıvalarıyla yapılan önemli tıbbi testlerin otomasyonu alanına da taşımış bulunmaktayız.

Amacımız Türkiye ve dünyada çok sayıda sağlık kuruluşunun hematoloji ve patoloji laboratuvarlarını yapay zeka tabanlı çözümlerimizle dönüştürmek ve iş akışlarını çok daha etkin hale getirmek. HEM-AI PBS100BA’yı, laboratuvarlarınızın ayrılmaz birer parçası, uzman doktor ve teknisyenlerinizin güvenilir yardımcısı haline getirmeyi hedefliyoruz.

HEM-AI PBS100BA ile, maliyetlerinizi azaltıyor, lab teknisyenlerinizin ve uzman doktorlarınızın iş yükünü hafifletiyor, asıl ihtiyacı olan hastalara ve daha çok hastaya zaman ayırmalarına imkan tanıyoruz.

Sizin için ne yapabiliriz?

Baş dönüdürücü bir hızla gelişen yapay zeka teknolojilerini yakından takip ediyor, bu teknolojilerin tıbbi tanı alanındaki uygulamaları konusunda küresel ölçekte rekabet edebilecek çalışmalar ortaya koyuyoruz.

Dört yıl önce büyük hedefler ve küçük bir ekiple başladığımız çalışmalarımızı çok daha ileri taşımanın eşiğindeyiz. Prototipini tamamladığımız HEM-AI PBS100BA ülkemizin öndegelen üniversite hastanelerindeki saha deneyleri başarılı sonuçlarla devam ediyor.  HEM-AI PBS100BA, çok yakında bir çok sağlık kuruluşunun laboratuvarında yerini alacaktır.

En Gelişmiş Teknoloji

HEM-AI PBS100BA manuel olarak yapılan periferik yayma testi sürecini en gelişmiş yapay zeka teknolojisini kullanarak otomatize ediyor. HEM-AI’ın dayandığı teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkan Özellikler

HEM-AI PBS100BA’nın öne çıkan özelliklerini ve avantajlarını keşfedin. Spesifikasyonları hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Daha Etkin Daha Verimli

HEM-AI PBS100BA’nın hematoloji laboratuvarlarınızı nasıl daha verimli hale getirebileceğini, uzman doktorlarınızın zamandan, sağlık kuruluşunuzun.ise iş gücü ve kaynaklardan nasıl tasarruf edebileceğini öğrenin.

Arşiv Modülü ve Erişebilirlik

HEM-AI PBS100BA sayesinde kuruluşunuz dijital hematoloji arşivine kavuşacak. Hastane bilgi işlem sistemine tam entegrasyon özelliğiyle HEM-AI’ın test süreçlerini nasıl kısalttığını ve doktorların test sonuçlarına kolaylıkla nasıl erişebildiğini görün.

Teknoloji

Yenilikçi HEM-AI PBS100BA halihazırda tüm sağlık kuruluşlarında manuel olarak yapılmakta olan periferik yayma testini yapay zeka ve elektromekanik sistemler kullanarak otomatize ediyor.

Hematoloji Labratuvarınız için yapay zeka çözümleri

Labratuvarınızı daha verimli yapmak için çalışan bir teknoloji şirketiyiz

Bize ulaşın